Ana Sayfa   
Dünden Bugüne Başkanlarımız   
Personel   
Bizden Biri   
Hesap No   
Videolar   
Hayırseverlerden Haberler   
Sanatçılarımız   
Basında Derneğimiz   
Özalp Canlı İzle   
Vanımızın Güzelikleri   
Ziyaretçi Defteri   
Burs Başvuru   
REKLAMLAR    
Özlü Sözler   
Güzel Hikayeler   
İş Arayanlar   
Eleman Arayanlar   
Van Dergisi   
Van Gündem Gazetesi   
İletişim   

 
797991 ziyaretçi
 
 
   Sedef İnşaat Sponsorluğunda Milan Engiz Spor Kupayı ikinci kez kazanan aldı.

          Sedef İnşaat Sponsorluğunda takım başkanlığını Şahabettin Sürü ve Teknik Direktörlüğünü Fesih Başkara’nın yönetiminde olan  Milan Engiz Spor Kupayı ikinci kez kazanarak bir kez daha adını şampiyonluğa yazdırarak bir tesadüf olmadığını şampiyonluğu  ve kupalarını yan yana koyarak sevinçlerini tüm köylüleri ve diğer takımlara sevinçlerini paylaştılar.

    Milan Engiz turnuvanın start maçını yapan takım geçen senenin şampiyonu olmasından dolayı ilk maçını Haceli Sporla yaparak 4-0 yenildi grubun son takımı oldu. İyi bir başlangıç yapmadı.

            İkinci hafta maçın Keşiş Sporla yapan Milan Engiz iyi ve eski performansını göstererek ve aynı zamanda geleceğini belirleyecek bir maçtı ve bu maçı 5-0 alarak bir sonra ki maçını kader maçı ocak şekilde bir sonraki haftayı iple çeker gibi beklediler.

        Üçüncü ve çeyrek finale giden yolda Dercemet Sporla karşı karşıya geldi kaderini belirleyecek maçını oynayan Milan Engiz 3-1 yenerek çeyrek final çıkmaya hak kazandı.

 

            Çeyrek finalde Seydibey Sporla karşı karşıya gelen Milan Engiz 3-1 yenerek Yarı finale çıkan takım yarı finalde Savatlı Sporu penaltılarla yenerek Finale kaldı. Finalde Sarı köy Sporla kıyasıya çekişmeli geçen maçı yine geçen seneki Şampiyonluğunu penaltılarla ikinci kez Şampiyon oldu

       Yapılan turnuva neticesinde birinciliği elde edip kupayı hak eden Milan Engiz’a Sn. Necmi Kadıoğlu bir konuşma yaparak şampiyon olan Milan Engiz Spor takım başkanı Sn. Şahabettin Sürü’yü Kutlayarak kupasını verdi ve teşekkür etti.

 

         Kupayı ikinci kez kazanan Sedef İnşaat Sponsorluğunda Milan Engiz Spor takım başkanı Sn. Şahabettin Sürü Söz alarak şampiyon olan takımı 1 hafta Van da dernek  başkanı Sn.Ekrem Eralmaç ve yöneticileri ile beraber  beş yıldızlı bir otelde misafir edip ağılayacağını belittiler. 

Haber:Fesih Yorulmaz

 
3.Olağan Kongre
2011 Futbol Ablumu
2010 Futbol Final Albumu
2010 Futbol Albumu
deneme33
2009 Futbol Albumu
2.Olagan Kongre
Etkinlikler
Ziyaretler
Kahvaltı 1
Karışık Albüm
Nerden Nereye
Kahvaltı 2
Açılış Albümü
Futbol Albümü
İnşaat
Dernek İci
Temel atma töreni
Düğünler-1
Düğünler-2
Düğün Solunu
Van'dan Manzaralar
1.Olagan Kongre
Muşlu Hemşerimizin Nişanı
Ziyaretler-2

 


  Dernek Merkezi : İncir Tepe mah. Okurlar cad.No:14 ESENYURT/İSTANBUL-TÜRKİYE TEL & FAX: 0212 620 7872 Tasarım GlobalMedya